Zerówka Muzyczna

grupowe zajęcia umuzykalniające

To propozycja dla przedszkolaków w wieku 4 – 6 lat.

Zajęcia trwają 60 min. Odbywają się one w Szkole Muzycznej Maestro w Zalesiu Górnym, (budynek Szkoły Podstawowej) zgodnie z Planem zajęć >> . Zawierają w sobie elementy rytmiki i kształcenia słuchu, które to przedmioty realizowane są później na etapie Szkoły Muzycznej I stopnia. Poprzez zabawę przy muzyce dzieci nabywają umiejętność swobodnej ekspresji, poznają podstawowe pojęcia muzyczne oraz uczą się pisać w „języku muzycznym”.

Zapisy tutaj >>

Jako uzupełnienie Zerówki muzycznej proponujemy zajęcia Szkoły tańca i baletu, na których dzieci poznają podstawy tańca klasycznego, ludowego, nowoczesnego, i charakterystycznego, pogłębiają wyrazowość, utaneczniają się, ale też uczą się zespołowej pracy w przestrzeni scenicznej.
Dla dzieci,które już w tym wieku chciałyby rozpocząć przygodę nauki gry na instrumencie muzycznym, jako uzupełnienie zerówki muzycznej proponujemy Warsztaty muzyczne.

Zerówka muzyczna stanowi idealny wstęp do dalszej nauki w Szkole Muzycznej I stopnia.