Opłaty 2021/22 – Szkoła Muzyczna, Warsztaty muzyczne, Zerówka muzyczna

Czesne za naukę w naszej szkole ma formę miesięcznego abonamentu, w stałej, uśrednionej kwocie, niezależnie od ilości zajęć przewidzianych w kalendarzu roku szkolnego na dany miesiąc. Organizacja roku szkolnego dotycząca dni wolnych od nauki przebiega analogicznie jak we wszystkich szkołach publicznych woj. Mazowieckiego. Szkoła nie pobiera opłat za miesiące wakacyjne lipiec i sierpień.

Szczegółowe warunki określa Umowa o kształcenie  ( do wglądu Wzór umowy – Szkoła muzyczna I stopnia , Wzór umowy – Warsztaty muzyczne , Wzór umowy – Zerówka muzyczna )

1. Wpisowe płatne jednorazowo w momencie przyjęcia ucznia/uczennicy do Szkoły:

• 200 zł – dotyczy Szkoły Muzycznej,
  • 100 zł – dotyczy Warsztatów Muzycznych,
  • 100 zł – dotyczy Zerówki Muzycznej

2. Czesne płatne za każdy miesiąc z góry, do 5-go danego miesiąca:

Szkoła Muzyczna w cyklu sześcioletnim:

• w klasach I , II i III: abonament miesięczny 590 zł
  • w klasach IV, V i VI : abonament miesięczny 650 zł

Warsztaty muzyczne:

• w wymiarze 30 min. zajęć tygodniowo – abonament miesięczny 230 zł,
  • w wymiarze 45 min. zajęć tygodniowo – abonament miesięczny 310 zł,
  • w wymiarze 60 min. (lub 2 x 30 min) zajęć tygodniowo – abonament miesięczny 400 zł,
  • w wymiarze 90 min. (lub 2 x 45 min) zajęć tygodniowo – abonament miesięczny 560 zł,
  • w wymiarze 120 min. (lub 2 x 60 min) zajęć tygodniowo – abonament miesięczny 730 zł,

Usługa dodatkowa: „Dojazd do domu ucznia” to usługa polegająca na dojeździe nauczyciela do domu ucznia celem przeprowadzenia lekcji instrumentu. Usługa dostępna po potwierdzeniu przez Szkołę.

• za Dojazd do domu ucznia 1 x tygodniowo  – abonament miesięczny 40 zł,
  • za Dojazd do domu ucznia 2 x tygodniowo  – abonament miesięczny 80 zł.

Zerówka muzyczna:

• w wymiarze 60 min. zajęć tygodniowo – abonament miesięczny 120 zł

Uwaga!

Prosimy o regularne wpłaty w wysokości równej lub stanowiącej wielokrotność czesnego. Ze względu na ograniczoną ilość przyjęć do szkoły dwumiesięczna zaległość w opłatach powoduje automatyczne skreślenie z listy uczniów.
Opłaty (wpisowe i czesne) z dokładnym opisem (imię i nazwisko dziecka, miesiąc oraz rodzaj zajęć) prosimy przesyłać na konto szkoły:

MAESTRO

Jazgarzewszczyzna, ul. Podleśna 11