Opłaty 2020/21 – Szkoła Muzyczna w Tarczynie

Czesne za naukę w naszej szkole jest opłatą roczną, płatną w równych miesięcznych ratach (kwota uśredniona), niezależnie od ilości zajęć przewidzianych w kalendarzu roku szkolnego na dany miesiąc. Organizacja roku szkolnego dotycząca dni wolnych od nauki przebiega analogicznie jak we wszystkich szkołach publicznych woj. Mazowieckiego. Szkoła nie pobiera opłat za miesiące wakacyjne lipiec i sierpień.

Szczegółowe warunki określa Umowa o kształcenie ( do wglądu  Wzór umowy – Warsztaty Muzyczne )

1. Wpisowe płatne jednorazowo wraz z pierwszą ratą czesnego:

• 100 zł – dotyczy Warsztatów Muzycznych,

2. Czesne  (Płatne za każdy miesiąc z góry, do 5-go danego miesiąca):

Warsztaty muzyczne
  • w wymiarze 30 min. zajęć tygodniowo – opłata roczna 1900 zł, płatna w dziesięciu miesięcznych ratach po 190 zł,
  • w wymiarze 45 min. zajęć tygodniowo – opłata roczna 2600 zł, płatna w dziesięciu miesięcznych ratach po 260 zł,
  • w wymiarze 60 min. zajęć tygodniowo – opłata roczna 3400 zł, płatna w dziesięciu miesięcznych ratach po 340 zł,
  • w wymiarze 90 min. zajęć tygodniowo – opłata roczna 4700 zł, płatna w dziesięciu miesięcznych ratach po 470 zł,

Usługa dodatkowa:„Dojazd do domu ucznia” to usługa polegająca na dojeździe nauczyciela do domu ucznia celem przeprowadzenia lekcji instrumentu. Usługa dostępna po potwierdzeniu przez Szkołę.

• za Dojazd do domu ucznia 1 x tygodniowo  – opłata roczna 400 zł, płatna w dziesięciu miesięcznych ratach po 40 zł, za każdy miesiąc z góry,
  • za Dojazd do domu ucznia 2 x tygodniowo  – opłata roczna 800 zł, płatna w dziesięciu miesięcznych ratach po 80 zł, za każdy miesiąc z góry.