Lekcje malarstwa online

Lekcje online prowadzi Anna Masiul-Gozdecka, nauczycielka stacjonarnej Szkoły Malarstwa Maestro, absolwentka warszawskiej ASP, www.agozdecka.art.pl

Indywidualne lekcje malarstwa prowadzone są poprzez komunikatory audio-video online, trwają 15 min, i odbywają się dwa razy w tygodniu zgodnie z harmonogramem ustalonym z nauczycielem. Rozliczane są w systemie karnetów, przesyłanych emailem po dokonaniu zapisu.

Karnet na 8 lekcji malarstwa online o długości 15 minut – opłata 160 zł

Karnet do wykorzystania przez 30 dni od daty pierwszej lekcji.

Kolejność działań:

1. Zapis poprzez Formularz zapisu tutaj >> (po tym etapie dalsze instrukcje otrzymacie Państwo emailowo:)
  2. Ustalenie z nauczycielem tygodniowego harmonogramu zajęć oraz terminu pierwszej lekcji.
  3. Przesłanie na email sekretariat@szkolamaestro.art.pl otwierdzenia dokonania opłaty za zajęcia. Karnet zostanie przesłany po zaksięgowaniu wpłaty. (nr konta Szkoły tutaj >>)
  4. Uczestnictwo w zajęciach po otrzymaniu emailem karnetu na zajęcia. Karnet do wykorzystania przez 30 dni od daty pierwszej lekcji, nie licząc dni wolnych od zajęć szkolnych w kalendarzu roku szkolnego (wydłużenie okresu jedynie za zgodą nauczyciela).
  5. W celu kontynuacji zajęć zgodnie z ustalonym harmonogramem prosimy odpowiednio wcześniej poinformować nauczyciela oraz wykupić kolejny karnet i przesłać na email Szkoły potwierdzenie dokonania przelewu o tytule: „(nazwisko i imię uczestnika), Kontynuacja lekcji online od (podaj datę)”