Szkoła Tańca i Baletu w ZGORZALE

Zgorzała –  w budynku filii Szkoły Podstawowej w Mysiadle, Zgorzała, ul. Cyraneczki 8

Z przykrością informuję, że dostaliśmy dziś (25 września 2019) informację od administracji Szkoły Podstawowej w Zgorzale, iż pomimo przychylności Szkoły, w związku z jej przepełnieniem i brakiem wolnych sal, nie mamy możliwości prowadzenia naszych zajęć tanecznych w tym roku szkolnym.

Pozostaje mi przeprosić Państwa za zaistniałą sytuację i prosić o rozważenie przepisania dzieci na zajęcia prowadzone przez nas w innych lokalizacjach (informacje tutaj >>)

W takim przypadku wdzięczny będę za przesłanie informacji o wybranej lokalizacji i zajęciach na adres sekretariat@szkolamuzyczna.art.pl

W przypadku braku możliwości uczestnictwa dzieci w naszych zajęciach, przesłane umowy o kształcenie zostaną anulowane.

Andrzej Gozdecki

Dyrektor Szkoły Maestro