Opłaty – Szkoła Tańca

Czesne za naukę w naszej szkole jest opłatą roczną, płatną w równych miesięcznych ratach (nie zaś w ratach proporcjonalnych do ilości zajęć w danym miesiącu), niezależnie od ilości zajęć przewidzianych w kalendarzu roku szkolnego na dany miesiąc. Organizacja roku szkolnego dotycząca dni wolnych od nauki przebiega analogicznie jak we wszystkich szkołach publicznych woj. Mazowieckiego. Szkoła nie pobiera opłat za miesiące wakacyjne lipiec i sierpień.

Szczegółowe warunki określa Umowa o kształcenie ( do wglądu Wzór umowy – Szkoła Tańca i Baletu )

Czesne  (Płatne za każdy miesiąc z góry, do 5-go danego miesiąca):

Balet, Akrobatyka, Hip hop, Modern jazz, Break dance

• za zajęcia 1 raz w tygodniu po 45 min. – opłata roczna 750 zł, płatna w dziesięciu miesięcznych ratach po 75 zł
  • za zajęcia 1 raz w tygodniu po 60 min. – opłata roczna 950 zł, płatna w dziesięciu miesięcznych ratach po 95 zł
  • za zajęcia 1 raz w tygodniu po 90 min. lub 2 razy w tygodniu po 45 min – opłata roczna 1400 zł, płatna w dziesięciu miesięcznych ratach po 140 zł
  • za zajęcia 1 raz w tygodniu po 120 min. lub 2 razy w tygodniu po 60 min. – opłata roczna 1800 zł, płatna w dziesięciu miesięcznych ratach po 180 zł

Uwaga!

Prosimy o regularne wpłaty w wysokości równej lub stanowiącej wielokrotność czesnego. Ze względu na ograniczoną ilość przyjęć do szkoły dwumiesięczna zaległość w opłatach powoduje automatyczne skreślenie z listy uczniów.
Opłaty (wpisowe i czesne) z dokładnym opisem (imię i nazwisko dziecka, miesiąc oraz rodzaj zajęć) prosimy przesyłać na konto szkoły:

MAESTRO

Jazgarzewszczyzna, ul. Podleśna 11