Szkoła Tańca i Baletu

Hip-hop, Modern jazz

grupowe zajęcia tańca nowoczesnego dla młodzieży w wieku od około 7 lat

Break dance

Taniec nowoczesny z elementami akrobatyki.

Akrobatyka

Zajęcia z akrobatyki sportowej.

Balet - taniec klasyczny

To propozycja dla dzieci w wieku od około 5 lat, zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu.

Zajęcia rozpoczynamy po wakacjach od trzeciego tygodnia września.

W związku z powyższym za miesiąc wrzesień obowiązuje 50% wysokości raty czesnego.

Nowych uczniów zapraszamy na pierwsze próbne lekcje – gratis!

Terminy pierwszych zajęć oraz wstępne plany już wkrótce poniżej – czekamy na plany zajęć szkół podstawowych i względem nich zaproponujemy z początkiem września wstępne plany naszych zajęć.

Ostateczne plany zajęć zostaną ustalone z Rodzicami.

Wstępny plan zajęć tanecznych na rok szkolny 2019/2020 pojawi się z początkiem września poniżej:

Góra Kalwaria ➡️   Józefosław ➡️   Lesznowola ➡️   Łady ➡️   Łazy ➡️   Mroków ➡️   Mysiadło ➡️   Piaseczno ➡️   Tarczyn ➡️   Ustanów ➡️   Uwieliny ➡️   Zalesie Górne ➡️   Zgorzała ➡️

Casting do grupy turniejowej Hip hop Team odbędzie się we wrześniu 2019 r.

Zajęcia Hip-Hop Team w budynku Szkoły Podstawowej nr 4, ul. Jana Pawła II 55

2×60 min. tygodniowo plus gratis 1×60 min. do wyboru: Akrobatyka, Modern, Break dance

Szczegóły w późniejszym terminie.

Zapisy online tutaj ➡️

Balet

To propozycja dla dzieci w grupach wiekowych: Baby balet 3-4 lata, Balet 5-6 lat, Balet od 7 lat oraz Balet grupa zaawansowana (3-4 rok nauki w Piasecznie oraz Ustanowie)

Hip-hop, Modern, Break dance, Akrobatyka,

MaZumba kids dla dzieci i młodzieży w wieku od około 6 lat,

MaZumba dla dorosłych.

Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy odpowiednie do wieku i umiejętności, trwają 60 min. Odbywają się one raz (taniec nowoczesny) lub dwa razy w tygodniu(balet) w godzinach popołudniowych, zgodnie z tygodniowym harmonogramem, z uwzględnieniem dni wolnych od zajęć wynikających z kalendarza roku szkolnegoZajęcia zawierają w sobie elementy gimnastyki rozciągającej, ćwiczeń ogólnorozwojowych poprawiających sprawność fizyczną, kształtujących prawidłową postawę ciała oraz koordynację ruchową. Dzieci ucząc się prostych elementów tanecznych, łącząc je w układy poznają podstawy tańca klasycznego, ludowego i nowoczesnego (hip – hop, modern jazz, break dance). Poprzez zabawę przy muzyce dzieci pogłębiają wyrazowość, utaneczniają się, nabywają umiejętność swobodnej ekspresji, ale też umiejętność zespołowej pracy w przestrzeni scenicznej.